Malé Módne 5 Foldings Dáždnik Mini Pocket Parasol Dievčatá Anti-UV Prenosné Slnečníkov, Cestovné DÁŽDNIKY

€10.68

-25 %

€14.43

Nový produkt

Skladom

Ovládanie Semi-automatické
Veková Skupina Dospelí
Veľkosť S
Druh Dáždniky
Materiál Odolná proti UV žiareniu
Produkt dáždnik
Vzor Päť-skladací Dáždnik
Číslo Modelu EK01980
Panel Materiál Čierny Povlak
Názov Značky CHUWUJU
Funkcia úsek

Malé Módne 5 Foldings Dáždnik Mini Pocket Parasol Dievčatá Anti-UV Prenosné Slnečníkov, Cestovné DÁŽDNIKY

Popis:

ULTRA ĽAHKÉ - PORTABLE - COMPACT:

Tento kompaktný dáždnik je len 8 oz hmotnosť, ale otvorí sa formulár veľké 38"(nie 34") baldachýn.Mini skladací dáždnik dostatočne krátky, (6.7 palce), aby sa perfektne hodí na váš make-up tašky, aktovky, kufor alebo detský batoh.To je naozaj veľkosť pre cestovanie dáždnik.

UPGRADE MINI DÁŽDNIK:

Mohli ste vidieť, že 6-rib mini dáždniky sú krehký ako recenzia zákazníka doľava.Tak sme vytvorili 8-rebro malé slnečníky.A mini dáždnik hriadeľ je navrhnutý tak, hrubšie ako jeden, aby sa ubezpečil, že je to robustný a dostatočne silné, aby proti vetru a dažďu.

DÁŽDNIK NA SUN & DÁŽĎ:

Cestovné dáždnik je vyrobený z vrstvy UV odolného materiálu.UV ochrana dáždnik je schopný blokovať 95% UV lúčom a chráni aj pred silným slnečným žiarením.Udržať si v pohode v nedeľu a v bezpečí v daždi.Vodotesný povlak je kompaktný dáždnik suché rýchlo.

WINDPROOF KONŠTRUKCIA DIZAJN:

Na rozdiel od iných mini dáždniky, naše mini dáždnik je vyrobený z 8 - laminát rebrá plus silné duševné hriadeľa.Cestovný skladací dáždnik môže dotovať tento dáždnik so schopnosťou vydržať v normálnej ťažké vietor a dážď.To nebude ľahko fanda vnútri, ako väčšina ostatných kompaktný dáždnik.

VEĽKÝ IDEÁLNY DARČEK:

Mini veľkosť a ultra-ľahké, to cestovanie dáždnik je celkom pohodlné byť prijatých okolo kdekoľvek chcete.Rôznych veselých farbách pre vás, aby sa tento cestovné dáždnik ako dokonale ideálny darček pre vašu rodinu, priateĺov a kolegov, deti, chlapci a dievčatá.

Balenie Zoznam:

1 x slnečník

svetlé oči 220, čipky lem tričko, luxe plyšové hračky, kite line 500m, priatelia beooch, priatelia 768pcs, kite windsocks, svetlo expozície, ľahké očné linky