20pcs/veľa 500 ML Pet Šampón Kozmetický Olej Plastová Fľaša na Mlieko Pastic Spp Naplniteľné Parfum Kontajner strička Skrutkovacím uzáverom.

€27.21

-5 %

€28.65

Nový produkt

Skladom

Položka Druh Fľašiach
Materiál PET+ PP
Číslo Modelu PTXGP046
Veľkosť 500ML

Máte tiež radi to 20pcs/veľa 500 ML Pet Šampón Kozmetický Olej Plastová Fľaša na Mlieko Pastic Spp Naplniteľné Parfum Kontajner strička Skrutkovacím uzáverom.

Názov produktu: Naplniteľné fľaše

Materiál: PET+PP

Prepravné: * Všeobecné, Budeme loď vašej objednávky do 2 pracovných dní po obdržaní vašej platby vymazané, dodávky by sa stalo, ako naše skladovanie zmeniť každú chvíľu, ak potrebujete naliehavo, prosím, láskavo kontaktujte nás pred kontrola zásob. * Pri objednávku do 2 kg, budeme prostredníctvom Čína Príspevok Vzduchu Mail, ak chcete odoslať vašej objednávke s dopravou zdarma; ak vaša objednávka presahuje 2 kg, môžeme vybrať loď podľa iných medzinárodných express alebo subpackage, môžete nájsť naozaj veľká zľava na prepravnom cenu, ako výsledok, to je naozaj veľmi nízka cena pre vás! * Prepravné budú zatvorené počas víkendov alebo veľké sviatky. * Vykonajte potvrdenie Adresu a Telefónne Číslo, ktoré necháte na nás.Telefónne Číslo je veľmi dôležité pre post office mohol kontakt s vami na čas. * Zákazníci sú reponsible pre všetky vlastné poplatky, dovozné poplatky a spotrebnej dane.Zvyčajne,Budeme písať nižšiu hodnotu a označenie "dar" alebo "vzorka", ktoré vám pomôžu vyhnúť dane alebo menej vašej dane.Ak potrebujete plnú hodnotu na prepravný doklad alebo faktúru,prosím, dajte nám vedieť, pokiaľ miesto, aby spätná Väzba * Musíme opatrovať každú spätnú väzbu nechať našich zákazníkov; Ak sa vyskytnú nejaké problémy, kontaktujte nás prosím v prvom rade pred odchodom žiadne negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu.Budeme jednať s vami vyriešiť akýkoľvek problém čo najskôr.Dúfame, že sa vám páčia naše položky a teší váš nakupovanie a tiež sme dúfam, že ste nám môže dať pozitívnu spätnú väzbu a 5 star spokojnosť.Vďaka!Služby * Ak máte akékoľvek otázky, prosím neváhajte a kontaktujte nás.Podporujeme veľké množstvo objednávok a OEM service, ak potrebujete, kontaktujte nás prosím priamo, ponúkneme vám najlepšiu cenu a vynikajúce služby. * Ak by ste sa chceli vrátiť položky, prosím, kontaktujte nás do 14 dní od doručenia.Vrátený tovar musí byť vybavené originálne diely a príslušenstvo.Vrátenie bude vydaný po tom, čo sme dostali vašu vrátený tovar, zákazníci sú zodpovední za všetky náklady spojené s prepravou. * Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa našej predajni alebo položky, prosím, neváhajte nás kontaktovať, sme vám odpoveď do 24 hodín po obdržaní vašej e-mail.Ďakujem, že ste prišli, vítame vás znova!

ptt airbus, súprava auriga, pad umýva, pamiatky m p, červená harper, polica yoya, q750 kábel, stayle gél, čerpadlo 8900k