Na sklade !Elektrická gitara ST hliníkového prášku doprava Zadarmo, 6 strún na gitaru dať ako darček Batoh dial plátok

€127.27

Nový produkt

Skladom

Tón Pozícia 21
String Winder Semi-zatvorené Gombík
Názov Značky Ondatry
Druh Akustická Gitara
Zadné A Bočné Materiál Lipa
Materiál Telesa Lipa
Luk Materiál Iné
Vhodné pre Domov-vzdelávanie
Vyzdvihnutie Pasívne Uzavreté
Číslo Modelu ST
Hmatníkom Materiál javor

profil:

Vítame vás v našom internetovom obchode.zaručujeme, že dostanete to, čo vidíte, a vy všetci sa bude zaobchádzať s profesionalitou a hospitality.by na ceste, môžete nás kontaktovať pre viac fotiek ak máte radi jednom z našich článkov.

ak chcete získať jedinečné umenie, dajte nám prosím vedieť.by chceli vybudovať gitara podľa vašich požiadaviek.

sme gitara továrni v china.mnohé z našich gitár, ktoré sa predávajú v európe, severnej amerike, južnej amerike, austrálii, atď.veríme, že vám môžeme ponúknuť kvalitné gitary s rozumnú cenu.

naša záruka:

test každý gitara (ako je hučanie v ušiach, test zvuku, dokončiť) pred odoslaním do uistite sa, že & v dobrom stave.ak máte nejaký problém, alebo nie sú spokojní s našimi gitara, prosím, dajte nám vedieť hneď, keď ste dostali.budeme sa snažiť nájsť uspokojivé.

informácie o doprave .:

package zvyčajne budú odoslané prostredníctvom EMS, pretože to bude trvať oveľa menej, a to bude trvať asi 3-8 dní, aby sa dostali na vaše dvere.

Informácie O Fakturácii .:

Weberonline.sk viazaný, kreditných kariet; bankové k bankovým prevodom, western union, atď.

návrat politiky:

ak máte pocit, že položka nie je, ako je popísané, kontaktujte nás do 7 dní od prevzatia tovaru.Platba bude vrátená po tom, čo sme dostali.Prosím, uistite sa, že musí byť vrátený v pôvodnom obale a nepoužitý stave.žiadna náhrada na poštovné a balné.

gitara fréza na tortu, akustické gitary, gitarové, elektrická gitara predaj, elektrické gitary, čínsky elektrické gitary ľudských, spotrebný materiál elektrické gitary, čínsky elektrické gitary shop, čokoláda gitara, yael, bass tl