Neoback Šťastný 1. Narodeniny Foto Pozadie Jednorožec Tému Rainbow Pozadia Deti Narodeninovej Party Banner Fotografia v Pozadí

€8.11

-41 %

€13.98

Nový produkt

Skladom

Vlastné Text, alebo dizajn
Veľkosť Customization Any Size
Názov Značky NeoBack
Max. Šírka 300 cm(10 ft) Bezšvíkové
Funkcia Zníženie zaniknúť tým, žehlenie
Package Áno
Štýl Deti
Druh Tlač a termotransferové
Materiál Vinyl
Sa vzťahujú na Strana,Izba,Zdobí,Oslavy,Ect
Poznámka Prosím zanechajte svoj vlastný správy

RM17221375753532077

O Farbách

Vezmite prosím na vedomie, že existuje mnoho rôznych rozlíšenie displeja medzi každým počítače, takže farby zobrazené na obrazovke, môže sa chromatické aberration.Budeme sa snažiť v našich silách, aby ste sa vyhli tejto situácii, vďaka za pochopenie.

O vzdialenosti streľba

Nechcem byť príliš blízko, aby na pozadí pri fotografovaní

Otázka: Ako robiť prispôsobené pozadí?

Odpoveď : môžete poslať vašu požiadavku na náš zákaznícky servis alebo nechajte správu v rámci objednávky sa náš dizajnér bude projekt je pre vás,a potom odoslať vzorky, aby vám pomôžu potvrdiť to

Ak chcete vytlačené svoj vlastný obrázok, kontaktujte náš služby zákazníkom, alebo poslať na náš mail,budeme tlačiť na pozadí s imidž.

Otázka : Ako dlho bude stáť poslať pozadie na mňa?

Odpoveď : potrebujeme 2-4 pracovné dni na výrobu po poriadku.Zvyčajne je potrebné poslať do Spojených Štátov 12-20 pracovných dní,Európa, Ázia, Oceánia trvá 15 až 30 pracovných dní.Afrika, Južná Amerika trvá 25-60 pracovných dní.Poznámka Brazília trvá 40-90 dní.Ak ste sa dočkať, až Získať balík, prosím, kontaktujte nás a vyberte si rýchle dodanie.

Otázka : som ešte nemal dostal balík pre dlhú dobu,Čo sa stalo mojej objednávky?

Odpoveď : V tomto stuation,prosím neváhajte a kontaktujte nás.ospravedlňujem sa, že nedal si uspokojujúci zážitok z nakupovania.budeme sa snažiť v našich silách, aby vám pomohol.

O Spätnú Väzbu

Vaša pozitívna spätná väzba je najlepším povzbudením pre nás.Prosím, nechajte ma 5 star pozitívnu spätnú väzbu, ak ste spokojní s týmto poradí, keď sa budete prijímať položky.Ak máte akúkoľvek otázku, Prosím, kontaktujte nás.Ja odpoviem do 24 hodín a skúste to moje najlepšie reslove nejaké problémy.

Ďakujem vám veľmi pekne!

24447654" title="" typ="custom">

satin modré topánky, yello baby šaty, savk plastového vrecka, kórejský gril veko, satin športové červené, ženy päty tričko, krúžok pacifically, satin bluse sexy, stojan dieťa yoyo