Bojová Verzia Deadpool Bábika Roztomilý Rotujúce Jednopólové-Dvojitý Nôž-Gesto Aute Namontované Figúrka Dekorácie, Hračky

€8.34

Nový produkt

Skladom

Figúrka 89
Značky Severná Plošných

Bitka verziu Q verzia tras hlavy Mŕtvych jeden nôž dvojitý nôž gesto 3 auto, bábika ozdoby

Balenie výrobkov číslo: 72/box

Výrobok výška: cca 10 cm

Hmotnosť výrobku: 0.1 kg

Špecifikácie produktu: 9*7*13 cm

............

Oznámenie o nákupe ............

Náš obchod je založený na kamenné obchody a má dokonalé vyrovnanie.Zabezpečenie kvality, dostatočný prísun ,.Fanúšikovia, ktorí majú radi tento obchod nezabudnite zbierať, tak, aby mohli kúpiť ďalší čas.

Tovar predávaný v tomto obchode sú všetky ručne vyrobený, s mnohými časťami a zložité spracovanie.Tam sú menšie chyby, ktoré sú v normálnom rozmedzí, a kvalita domácich animácie je neustále zlepšovanie, ktorý je absolútne stojí za tie peniaze.Tovar predávaný sú prijaté v druhu, ale farby sa mierne líši podľa rôznych farieb, svetla a pod rôznymi monitory, Ak si len pozrieť na obrázok farba, prosím, starostlivo zvážte. !Prosím ťa, odpusť perfekcionista!Ďakujeme vám za vašu podporu našej predajni a prajeme vám šťastný nakupovanie!!!

Naše predvolené, ak sa vám nedá pripojiť, kontaktujte majiteľa vopred.Každé popoludnie pred 17: 00, platby budú doručené v ten istý deň, a doručenie sa bude na druhý deň, keď omeškanie je oneskorený.

Ak nechcete platiť, predvolený je vyzdvihnúť tovar.Ak ste urobiť viac alebo majú dlhú cestu, odporúča sa, aby zákazník hrať drevený rám na zabránenie poškodenia alebo straty tovaru počas prepravy.Ak drevený rám nie je poškodený, obchodu nebude zodpovedná za účelom odškodnenia.Keď zamestnancov príde, sa musí skontrolovať, či je tovar poškodený, unikli, nezvestných a iné problémy v procese priamo na mieste.Ak vyššie uvedené problémy sa vyskytujú, prosím odmietnuť prijať tovar na mieste, nech ju priviedol späť, budeme znovu doručiť alebo vrátenie peňazí vás.Ak sa prihlásite, budeme predvolené kvality a integrity tovaru.Ešte raz ďakujem za účasť!

na trestať, marvel, deadpool figur, auto dobré, auto nálepky, roztomilý vec, deadpool v aute, deadpool nálepky, mlieko poznámka, fúzy auto