Handif DCN-13DV1soldering tipy

€18.75

Nový produkt

Skladom

Názov Produktu Spájkovanie Tipy
Materiál Medi
Package 5 ks/pack
Farba Striebristé
MIN 1 kus
Číslo Modelu DCN-30DV1
Názov Značky HANDF
Hmotnosť o 25 g/kus
Model DCN-30DV1

Handif DCN-30DV1 spájkovanie tipy

Popis Produktu

Funkcia:

1.Meď spájkovačka tip je vysoká kvalita tip desinged pre použitie automatické spájkovanie.

2.Slivery alebo čierne chromovana k dispozícii.

3.Spájky "konzervované oblasti" tipov pated s bezolovnaté spájky.

4.K dispozícii v mnohých štandardných tip tvary, vrátane prístupu spájkovanie a lineárne spájkovanie.

5.Vlastné tipy na mieru zákazníka špecifikácie môžu byť navrhnuté a vybudované v násobkoch 10

6.Aplikované na Spájkovanie stanice.

Poznámky týkajúce sa zdravia a bezpečnosti:

1. Od spájky teplota topenia je pomerne vysoká (300° vyššie), prosím, dávajte pozor, nedotýkajte úniku s kožou;Po použití, prosím, na vedomie, že železo zostane horúca, keď napáliť pretrváva, vyhľadajte okamžitú lekársku pomoc.Dymu alebo pary vznikajúce pri spájkovaní operácie

2. Priame vdychovanie a dlhodobo udržateľný vdychovanie môže spôsobiť bolesti hlavy a iné zdravotné problémy;veľký počet sacie bude jednou z príčin pľúcny edém;Prosím, zostaňte vo dlhodobé vetranie vetraných miestach Pri Spájkovaní práce?Prosím, pozorne poznámka

3. Pri spájkovaní práci, nie parný tok a spájky, priamy kontakt s pokožkou, Prosím, použite ochranné zariadenia, ako je potrebné, vzhľadom k toku priľnavosť môže spôsobiť zápal kože, okamžite vypláchnite vodou, Ak je do očí, pls okamžite umyte čistou vodou, ak je to potrebné, vyhľadajte okamžitú lekársku pomoc.Ak je pripojený na hornej časti odevu, prosím, byť úplne očistené.

Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka!Spätná väzba je veľmi dôležité, aby Sme požiadať, aby ste nás kontaktovali bezprostredne PREDTÝM, než ste nám, neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, aby sme mohli uspokojivo riešiť vaše problémy.To je nemožné, riešiť problémy, ak nevieme o nich!

Balenie a Dodávka Obalov, Balenie Podrobnosti: 5 ks/taška Dodanie Detail: 7 dní Informácie o Firme

Handif - svetových priemyselných MRO obstarávania dodávateľov

Shenzhen handif Technology Co., S.r.o.je lídrom v integrovaných obstarávania dodávateľ v svetových Priemyselných MRO, pre priemyselné a komerčné zákazníci poskytujú one-stop produkt, službu, prostredníctvom integrácie s dodávateľským reťazcom s cieľom pomôcť zákazníkom znížiť skryté náklady z mnohých kategórií malé množstvo obstarávania, zlepšiť prevádzkovú efektivitu, na dosiahnutie obstarávaním transparentnejšie a sledovateľné.

Handif hlavné produkty vrátane

Zváracie zariadenia a spájkovanie tip , stroja, zariadenia a spotrebný materiál, nástroj & spotrebný materiál ,prístrojové vybavenie a pracovné potreby ,kancelárske potreby a svietidlá, materiály odovzdanie & skladovanie, bezpečnosť výrobku , výbuchu & uhlia bezpečnosti , elektrických a elektronických , mechanických & kvapaliny na prenos energie , ventily a armatúry , spojovací materiál a predaj , priemysel kontroly , laboratórne analýzy stroj, laboratórne vybavenie a prístrojové vybavenie , testovania a laboratórne spotrebný materiál , zámorských kúpnej o 20 produkt linka , 320 kategórie ,2800 podkategórie, 8682subclasses,viac ako 1 milión produktu.

Balenie A Doprava

Dodanie 7 dní Platbu Banka, Westerun Únie, Paypal on-line platobný Port Shenzhen Zásielky A.By Kuriérska: 4-7 Pracovných dní od špeciálna ponuka B.By Vzduch: 7 Pracovných dní na vymenovaný letiska C.By Mori: 20-25 Pracovných dní na vymenovaný port Naše Služby

Výhodou handif MRO integrované obstarávania

1.Ušetrite čas

Procesu obstarávania je použitie elektronického obchodu, efektívne úspory obstarávania čas a obstarávanie zamestnancov.

2. Krátke dodacie lehoty

veľké množstvo zásob, aby sa zabránilo niektoré výrobné podniky v dôsledku nedostatku, nemôže byť použité na výrobu poškodené zariadenia.

3. predpoveď obstarávania

Zákazníci prostredníctvom MRO obstarávania integrácia a handif stránkach systém synchronizácia dokovacej, lepšie ovláda požadované dodania produktu cyklus, ak chcete vytvoriť optimálne nákup plán.

4. náhle nákupu

Zákazník údržbu, údržbu, prevádzku a príbuzné produkty, pretože to je nejaký spotrebný materiál, tak často v používaní škody vzniknuté v niektorých neplánovaný nákup v tomto čase handif MRO je jednoduchý proces a relatívna anastomosis s širokú škálu produktov, zlepšenie podnikovej spracovanie úrazové riziko nehody.

5. zabezpečenie kvality

Handif integrované MRO nákup priamej spolupráci s mnohými značky výroby

FAQ

Otázka: môžem umiestniť príklad objednávky?

A: samozrejme, vitajte na kontrolu položky, funkčnosti, kvality a našich služieb.

Otázka: máte nejaké MIN hranica?

Odpoveď: Áno, MIN všeobecného objednávka je 1 KS.

Q: aké platby sú prijateľné?

A: T/T, Paypal a Western Union, tam je extra 4.4% manipulačný poplatok, ak Paypal zvolili.

Q: aké spôsoby dopravy sú k dispozícii?

Odpoveď: DHL, FEDEX, TNT, UPS, EMS, VZDUCHU (dverí k dverám).

Otázka: Ako sa o dodacie lehoty a dodacie lehoty mojej objednávky?

Odpoveď: dodacia lehota je zvyčajne 2-8 pracovných dní v závislosti na poradí qty; doba dodania je zvyčajne 3 až 5 pracovných dní, potrebuje extra 2-3 pracovných dní odľahlé oblasti.

bmw e38 sedadla, k v, bmw diagnostické inpa, bmw inpa prepínač, yanhua mini acdp programovanie master, trio, k dcan kábel s vypínačom bmw, 10pin bmw, kábel icom d, bmw e46 driveshaft